85 snížení emisí

Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD 110 kW s H2i

Chrysler Grand Voyager 2.8CRD 110kw r.v.2004, automat. Jeho nájezd při koupi v roce 2014 byl 188 000 km s velmi hlučným motorem a novou STK. Ihned po koupi jsme Chrysler upravili H2i systémem. Motor se výrazně ztišil, jeho projev se začal podobat šestiválci právě díky kultivovanosti a silnému zátahu již od nízkých otáček. Automat dřívě řadí vyšší stupeň a jízda je prostě zábavnější. Není to líné auto. Tahle dvoutunová velryba proplouvá provozem lehce. Jen lehké sešlápnutí pedálu a motor reaguje. Jede. Chce jet. Není nutnost ho vytáčet. A bez kouře z výfuku. Možná to zní jako jedna z dalších reklamních pohádek, obzvláště pak dnes, kdy se každý snaží čísla emisí snížit na nejnižší úroveň. Naše výsledky však ukazují skutečnost. Vodík motory čistí a dekarbonizuje. Zlepšuje spalovací proces a snižuje vypouštěné emise. A posunuje zážitek z jízdy na další úrověň. H2i dělá větší radost z jízdy. Vypnete ho a začne Vám chybět ten „drive“. Bez vodíku tam prostě není a rozdíl je jako jízda na kole, nebo elektrokole. Obě Vás dovezou do cíle. S tím druhým bude ale větší zábava.

První měření emisí

První měření emisí tak proběhlo až po dvou letech provozu s H2i systémem v roce 2016. Chrysler měl ujeto v době měření 244 775km a po dvou letech provozu najel s H2i 56 770 km. Výsledek kouřivosti na STK DEKRA FM ukázal hodnotu 0,47. 69% pod povoleným limitem, tichý a klidný chod motoru, bez jakýchkoliv oprav od koupě vozu. Nízké Emise – perfektní stav motoru.

Druhé měření emisí

Během jednoho roku ujel Chrysler Grand Voyager dalších 19 667 km a my ho podrobili v roce 2017 dalšímu testu, na stejné stanici STK DEKRA FM. Výsledek ukázal hodnotu 0,23. To je 85% pod povoleným limitem. Motor v perfektní kondici, bez výměn vstřiků, oprav nebo čištění EGR ventilu. Bez používání aditiv nebo nějakých čistících úprav před měřením, nebo po celou dobu provozu s H2i. Pouze a jen provoz s H2i a naftou bez biosložek-EuroOil. H2i – to je přínos pro ekologii a vysokou spolehlivost spalovacích motorů

Výsledek

-85%

Hodnotu 0,23 nedosahují obvykle ani malé 1,6Tdi vozy s DPF filtrem! Chrysler 2.8 CRD rok 2004 dosáhl této NÍZKÉ hodnoty bez DPF filtru. V tomto roce ještě nebyly tyto vozy ani DPF filtry vybaveny a přesto má tak nízkou hodnotu. H2i čistí a dekarbonizuje motory. TRVALE. Dělá jízdu zábavnější a výrazně šetří přírodu a servisní výdaje motoristů. Máme to ověřeno každým dnem, za každého počasí, každou jízdou již od roku 2008.

50 snížení emisí

Kia Ceed 1.6Crdi 66Kw s H2i

KIA Ceed - tento vůz je v provozu přímo majitelem, který H2i systém ve voze provozuje a laskavě nám zaslal výsledky měření z STK. Výsledky jsou staršího data – před instalací H2i a samozřejmě další, již s nainstalovanou jednotkou H2i, kde se také prokázalo snížení hodnot kouřivosti.

Měření před instalací H2i

Výsledek s H2i systémem

Výsledek

-50%

H2i jednotkou, se hodnota kouřivosti snížila o 24%, v porovnání s předchozím testem a je o 50% pod limitem výrobce a rozptyl mezi měřeními 0, což svědčí o jeho bezvadném chodu. Jak těžké je emise splnit si můžete přečíst v tomto článku, který pojednává přesně o tomto konkrétním voze.

100 snížení emisí

Suzuki Ignis 1.3i benzín+Lpg s H2i

Výsledky měření na Emisní stanici od našeho zákazníka, který provozuje H2i systém ve voze Suzuki Ignis. Po takřka dvou letech provozu s H2i navštívil emisní stanici v Kojetíně, kde se i sami technici velmi podivovali nad nulovými hodnatami CO a nízkými HC- které jsou mimochodem mnohem nebezpečnější. HC je zkratka pro nespálené uhlovodíky. Obvykle obsahují karcinogenní aromáty, jedovaté aldehydy a také nejedovaté alkany. V motoru vznikají během spalovacího procesu, protože není zajištěn dostatečný přísun kyslíku a nebo je směs příliš chudá a obsah válce zcela neprohoří. Na slunečním světle reagují HC s oxidy dusíku. Díky tomu vytvářejí látky dráždící sliznici. V teplých měsících mají tyto látky vliv pro vznik jedovatého přízemního ozónu. Jak sami vidíte, H2i již dnes pomáhá jedovaté škodliviny snižovat. H2i pomáhá snižovat tyto jedovaté plyny. Každou jízdou s H2i, zanechává Vaše vozidlo výrazně nižší škodliviny ve vzduchu.

První měření emisí

Hodnota HC – jedovaté, nespálené uhlovodíky se zastavila na hodnotě pouhých 11

Druhé měření emisí

Výsledek asi nepotřebuje komentář. Není totiž co popsat. Výsledek CO – NULA.

Výsledek

-100%

Problém se splněním emisních limitů je dnes nejen u starších vozů častý. H2i systém prokazatelně škodliviny snižuje a pomůže Vám udržet Vaše vozidlo v perfektní kondici. H2i snižuje Vaše náklady na servis a drahé opravy, výměny, repase. (EGRy, DPF, Vstřiky atd) H2i slouží jako prevence drahých oprav a velmi nízké emisní hodnoty poukazují na fakt, že je motor ve výborné kondici. V opačném případě by nemohl nikdy dosahovat takto nízkých čísel emisních testů.

Naše vize a poslání do budoucnosti


logoNaše Technologie H2i, produkuje z vody elektrolýzou, plynný zelený vodík - energii budoucnosti. Vodík je voda, vodík je všude ve vesmíru, vodík má nejvyšší rozsah hoření a možností využití. Giganti automobilových výrobců jako PORSCHE A MERCEDES, tento potenciál vyvíjí a výzkumem vodíkových článků na bázi elektrolýzy v kombinaci s vývojem E - paliv, zveřejnili tyto informace a potvrdili v nejednom Auto-Moto pořadu a článku. Vodíková technologie našeho kompaktního článku H2i, byla vyvinuta pro majitele současných spalovacích aut. Počet spalovacích automobilů, kterých je na planetě přes miliardu a čtvrt, bude ještě dlouho provozováno. Pro všechny tyto stávající auta, je jednotka H2i ideálním řešením hybridního eko provozu.

DÍKY H2i HYBRID ZE VŠECH AUT

O systému H2i


Vyvinuli jsme H2i . Moderní inovaci spalovacích motorů, technologii, která udělá HYBRID z každého vozu! H2i palivový článek rozkládá vodu na plynný vodík a kyslík a dosahuje vysoké efektivity při velmi nízkém příkonu. H2i je v provozu každý den již od roku 2008 na spoustě vozidlech všude kolem nás. H2i je technologie, kterou musíte mít… Více info
Stovky tisíc kilometrů ujetých od roku 2008 s H2i. Vysoká spolehlivost motorů, nízké provozní náklady a takřka nulové emise každého upraveného vozu. H2i je bezpečná a účinná technologie, která snižuje Vaše náklady na palivo, drahé opravy a dělá jízdu zábavnější. H2i udělá hybrid i z Vašeho vozu. H2i je technologie pro všechny. Více info
H2i palivový článek je naší konstrukce a výroby. Je vyroben z nejlepších a osvědčených materiálů, které se nám za léta každodenních jízd osvědčily. Je jedno jestli je venku -30C nebo +40C. H2i prostě pracuje za každých podmínek a obohacuje nasávaný vzduch spalovacích motorů o plynný vodík a kyslík. Proto Vám nabízíme nadstandartní záruku 3roky a Vy tak máte jistotu, že v tom H2i pojede s Váma. Klidně i na druhý konec světa, stejně jako jede s Tatrou kolem světa 2, další českou expedicí, která ve světě ukazuje kvalitní českou práci. Více info