Začátky a vývoj systému H2i


Pobyt v Kanadě Během pobytu v Kanadě jsem poprvé viděl v roce 2003 prezentaci prototypu systému na vodíkovou elektrolýzu, který měl fungovat na Fordu F 150 V8. Dle popisu se jednalo o jednoduchý, miniaturní Hydrogení palivový článek, produkující Brownův plyn a tento systém měl celkově zlepšovat chod a spalování všech typů motorů.

První jedotkaMnoho výrobků v Kanadě a USA, ale nedosahovaly ani desetiny výkonu.

Vlastním usilovným a mnohaletým vývojem a testováním s cílem zjistit, čeho všeho úpravou H2 lze dosáhnout, vznikla nespočtem konfigurací, výkonná H2i jednotka produkující z vody, kvalitní Brownův plyn a nikoliv jen páru!

Naše H2i jednotka navíc nezatěžovala nadodběrem 7A pojistku motoru, což zvládnou všechny alternátory. Nedocházelo k přehřívání systému jednotky, vybíjení baterie, poškození elektroinstalace ani k výpadkům ABS, ESP, ECU a jiných systémů.

Další jedotkaVynikající kvalitu Brownova plynu (zelený vodík) a vysokou životnost systému H2i, dosahujeme díky mnoha letům vývoje a s využitím Titanu nejvyšší kvality. Dlouhodobým testováním a provozem nainstalovaných palivových článků H2i jsme dosáhli ve všech typech spalovacích motorů, vysoké efektivity a spolehlivosti, což dokazují námi provedené testy se zaznamenanými výsledky.

Po 13 letech od první montáže jednotky nedošlo k poškození, reklamaci nebo nefunkčnosti systému H2i.

Nejnovější jedotkaDlouhodobě provozovaný a kvalitně servisovaný motor s namontovanou vodíkovou jednotkou H2i, vykazuje naprosto stabilní a kvalitnější chod bez karbonu a úsad, pracuje kultivovaněji s minimem vibrací, nižší teplotou spalin, emisemi, spotřebou a má prokazatelnou zvýšenou výkonost a zároveň životnost všech drahých komponent motoru. Na základě pozitivních zkušeností s provozem H2i systému jsme začali nabízet služby dekarbonizace, neboť dekarbonizovaný motor, jednorázově vyčištěný naším super výkonným strojem, (Dekarbox /// Hydrogen Clean System Power - Tech H2i 9 Generation), dává po procesu dekarbonizace motorům nadechnout. Pročištěný motor má tak lepší tah a chod motoru díky lepší prostupnosti vzduchu. Okamžitá efektivita - razantně sníží emise splňujících normy STK.H2i Hybrid

Vše jsme dokázali bez dotace. Kompletní vývoj, byl a je výhradně financován z našich zdrojů, což nás stálo ohromné množství energie, času a samozřejmě financí.

Výroba a vývoj probíhá v ČR - H2i je český produkt, jsme ryze česká firma. Z Vašeho vozu se může díky jednotce H2i stát Hybrid šetrný k životnímu prostředí i Vaší peněžence.

Naše vize a poslání do budoucnosti


logoNaše Technologie H2i, produkuje z vody elektrolýzou, plynný zelený vodík - energii budoucnosti. Vodík je voda, vodík je všude ve vesmíru, vodík má nejvyšší rozsah hoření a možností využití. Giganti automobilových výrobců jako PORSCHE A MERCEDES, tento potenciál vyvíjí a výzkumem vodíkových článků na bázi elektrolýzy v kombinaci s vývojem E - paliv, zveřejnili tyto informace a potvrdili v nejednom Auto-Moto pořadu a článku. Vodíková technologie našeho kompaktního článku H2i, byla vyvinuta pro majitele současných spalovacích aut. Počet spalovacích automobilů, kterých je na planetě přes miliardu a čtvrt, bude ještě dlouho provozováno. Pro všechny tyto stávající auta, je jednotka H2i ideálním řešením hybridního eko provozu.

DÍKY H2i HYBRID ZE VŠECH AUT

O systému H2i


Vyvinuli jsme H2i . Moderní inovaci spalovacích motorů, technologii, která udělá HYBRID z každého vozu! H2i palivový článek rozkládá vodu na plynný vodík a kyslík a dosahuje vysoké efektivity při velmi nízkém příkonu. H2i je v provozu každý den již od roku 2008 na spoustě vozidlech všude kolem nás. H2i je technologie, kterou musíte mít… Více info
Stovky tisíc kilometrů ujetých od roku 2008 s H2i. Vysoká spolehlivost motorů, nízké provozní náklady a takřka nulové emise každého upraveného vozu. H2i je bezpečná a účinná technologie, která snižuje Vaše náklady na palivo, drahé opravy a dělá jízdu zábavnější. H2i udělá hybrid i z Vašeho vozu. H2i je technologie pro všechny. Více info
H2i palivový článek je naší konstrukce a výroby. Je vyroben z nejlepších a osvědčených materiálů, které se nám za léta každodenních jízd osvědčily. Je jedno jestli je venku -30C nebo +40C. H2i prostě pracuje za každých podmínek a obohacuje nasávaný vzduch spalovacích motorů o plynný vodík a kyslík. Proto Vám nabízíme nadstandartní záruku 3roky a Vy tak máte jistotu, že v tom H2i pojede s Váma. Klidně i na druhý konec světa, stejně jako jede s Tatrou kolem světa 2, další českou expedicí, která ve světě ukazuje kvalitní českou práci. Více info